AXIS T91A64 hörnfäste för väggfästena T91B6 och T91D61, inomhus- och utomhusbruk, vit
Axis T91A64 erbjuder en flexibel och pålitlig lösning för kameramontering på hörn med fokus på stabilitet och hållbarhet.
Kan restnoteras
796,00 kr 1119,00 kr
Kan restnoteras
AXIS T91A64 hörnfäste för väggfästena T91B6 och T91D61, inomhus- och utomhusbruk, vit
Produktöversikt
Axis T91A64 är ett robust hörnfäste i aluminium avsett för montering av Axis nätverkskameror på ytterhörn. Fästet kräver ett separat väggfäste för installation och är kompatibelt med AXIS T91B6 och AXIS T91D61 väggfästen. Med sin IK10-klassning är det lämpat för både inom- och utomhusmiljöer.
Huvuddrag
-
Robust och säker montering på ytterhörn
-
Lämplig för inomhus och utomhus
-
Enkel installation
-
Vit pulverlackerad aluminium
Kompatibilitet
-
AXIS T91B6 Väggfäste
-
AXIS T91D61 Väggfäste 1.5″ NPS
-
AXIS T91161 Väggfäste
-
AXIS T91061 Väggfäste
Teknisk information
-
Max belastning: 25 kg
-
Vikt: 1250 g
-
Material: Aluminium
-
Färg: Vit
-
-
Inkluderar: Installationsguide
-
Certifieringar
-
Stöt: IEC 62262 IK10
-
Miljö: EN 50581
-
| Användningsområde | Corner, Indoor, Outdoor |
|---|---|
| Begränsad garanti | 3 år |
| Bredd | 33.8 cm |
| Djup | 18.3 cm |
| Enheter som stöds | Network Camera |
| Funktioner | Robust |
| Färg | |
| Höjd | 19.1 cm |
| Kategori | Videoövervakning |
| Kompatibilitet | AXIS Q6032-E PTZ Dome Network Camera AXIS T91D61 Wall Mount 1.5" NPS AXIS T91G61 Wall Mount AXIS T91H61 Wall Mount AXIS T91L61 Wall-and-Pole Mount |
| Material | Aluminium |
| Max lastkapacitet | 25kg |
| Paketinnehåll | T91A64 Corner Bracket Installation Guide |
| Produktnamn | AXIS T91A64 BRACKET CORNER |
| Produkttyp | Mounts |
| Vikt | 1.25kg |
| CE-märkning | Out of Scope |
| Produktmodell | T91A64 |
| Tillverkare | Axis Communications |
| Tillverkarens art.nr | 5017-641 |
| Tillverkarens Webbadress | |
| Tillverkningsland | CN |
| Varumärke | Axis Communications |
| Varumärke/Fabrikat |
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.