AXIS T91B57 stolpmontering för övervakningskameror
Detta mångsidiga stolpfäste ger ett säkert fäste för dina Axis-kameror på stolpar.
Med IK10-klassat vandalskydd och en sluten design med insektsäker kabeldragning är det perfekt för utomhusanvändning.
Fästet är enkelt att justera för stolpar med diameter 100-410 mm och passar till AXIS T91-väggfästen och T98A-skåp.
1366,40 kr 1898,00 kr
AXIS T91B57 stolpmontering för övervakningskameror
| Begränsad garanti | 3 år |
|---|---|
| Bredd | 19 cm |
| Djup | 6.7 cm |
| Enheter som stöds | Relay Module, Surveillance Cabinet |
| Färg | |
| Höjd | 21.4 cm |
| Kategori | Videoövervakning |
| Kompatibilitet | AXIS A9188-VE Relay Module AXIS Cabinets: T98A15-VE T98A15-VE T98A16-VE T98A16-VE T98A17-VE T98A17-VE T98A18-VE T98A18-VE |
| Material | Aluminium |
| Max lastkapacitet | 30kg |
| NDAA-kompatibel | Yes |
| Paketinnehåll | T91B57 Pole Mount Installation Guide Insect-proof Cable Gasket Stainless Steel Straps |
| Produktnamn | AXIS T91B57 POLE MOUNT 100-410MM |
| Produkttyp | Mounts |
| Vikt | 1.4kg |
| CE-märkning | Out of Scope |
| Produktmodell | T91B57 |
| Tillverkare | Axis Communications |
| Tillverkarens art.nr | 01470-001 |
| Tillverkarens Webbadress | |
| Tillverkningsland | MY |
| Varumärke | Axis Communications |
| Varumärke/Fabrikat |
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.