Dörrhandtag Blandade, Spanjoletthandtag
Spanjoletthandtag Handtag London 013VK/350KL Vänster Vred 8X67 F1 Silver – HOPPE
335,20 kr 504,00 kr
HOPPE London 13VK/350KL är en handtagsserie med långskylt för fönsterdörrar med låsbara spanjoletter. Långskylt med vred för invändigt montage. Tillverkat i aluminium. Uppfyller krav på nickelavsättning – allergigodkänt.
Egenskaper:
- Vänstersvängt
- Långskylt med vred
- Sprintdiameter: 8 mm
- Sprintlängd: 67 mm
- Distinkta lägen: 90°
- Material: aluminium
- Färg: F1 Aluminium silverfärgad
- Uppfyller krav på nickelavsättning – allergigodkänt.
| Artikel | 151257 |
|---|---|
| Låsbar | För låsbar spanjolett |
| Varumärkes-ID | 3974273 |
| Sprintlängd | 67 mm |
| Långskylt | Långskylt med vred |
| HögerVänsterRak | Vänstersvängt |
| Sprintdimension | 8 mm |
| FärgYtbehandling | Silver |
| Byggvarubedömd | Ja |
| Varumärke | HOPPE |
| SundaHusbedömd | Ja |
| Varumärke/Fabrikat | |
| Höger/Vänster/Rak | Vänstersvängt |
| Långskylt | Långskylt med vred |
| Låsbar | För låsbar spanjolett |
| Sprintdimension | 8 mm |
| Sprintlängd | 67 mm |
| Färg/Ytbehandling | Silver |
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.