Dörrhandtag Blandade, Spanjoletthandtag
Fönsterhandtag Handtag Tokyo 0710/U76 Höger Låsvred 8X56 F1 Silver – HOPPE
408,80 kr 533,00 kr
HOPPE Tokyo 0710/U76 är ett fönsterhandtag av aluminium med manuellt låsvred. Låsvredet är ej godkänt som barnspärr Uppfyller krav på nickelallergi – godkänt för allergiker.
Egenskaper:
- Låsbart med vred (ej godkänt som barnspärr)
- Med distinkta 90° snäpplägen (Dreh/Kipp)
- 10 mm styrtappar.
- Sprintdiameter: 8 mm
- Sprintlängd: 56 mm
- Uppfyller krav på nickelallergi – godkänt för allergiker.
- Ytbehandling: Aluminium silverfärgad F1
- Montering: Dold
| Dimensioner | 10 × 8 × 56 mm |
|---|---|
| Artikel | 151060 |
| Varumärke | HOPPE |
| HögerVänsterRak | Högersvängt |
| Långskylt | Utan långskylt |
| Låsbar | Låsbart handtag |
| Sprintdimension | 8 mm |
| Sprintlängd | 56 mm |
| Byggvarubedömd | Ja |
| FärgYtbehandling | Silver |
| SundaHusbedömd | Ja |
| Varumärke/Fabrikat | |
| Höger/Vänster/Rak | Högersvängt |
| Långskylt | Utan långskylt |
| Låsbar | Låsbart handtag |
| Sprintdimension | 8 mm |
| Sprintlängd | 56 mm |
| Färg/Ytbehandling | Silver |
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






There are no reviews yet.