Axis Stativ & Fästen
AXIS T91B57 stolpfäste för robusta installationer inomhus/utomhus på stolpar, grå
Axis T91B57 erbjuder en hållbar och pålitlig lösning för krävande installationer på stolpar med fokus på skydd och långlivad prestanda.
1579,20 kr 2193,00 kr
AXIS T91B57 stolpfäste för robusta installationer inomhus/utomhus på stolpar, grå
| Vikt | 1400 g |
|---|---|
| Dimensioner | 190 × 214 × 67 mm |
| Begränsad garanti | 3 år |
| Diameter | 4.8 mm |
| Enheter som stöds | Network Camera |
| Färg | |
| Kategori | Videoövervakning |
| Kompatibilitet | AXIS Steel Straps TX30 AXIS T91G61 Wall Mount Grey |
| Material | Aluminium |
| Max lastkapacitet | 30kg |
| Miljövänlig | Yes |
| NDAA-kompatibel | Yes |
| Paketinnehåll | T91B57 Pole Mount Grey 1 x Pair of Straps 1450mm (57") with TX30 Screw Interface |
| Produktnamn | AXIS T91B57 POLE MOUNT GREY |
| Produkttyp | Mounts |
| CE-märkning | Compliant |
| Produktmodell | T91B57 |
| Tillverkare | Axis Communications |
| Tillverkarens art.nr | 01446-001 |
| Tillverkarens Webbadress | |
| Tillverkningsland | MY |
| Varumärke | Axis Communications |
| Varumärke/Fabrikat |
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.