Axis Stativ & Fästen
AXIS T91B67 Stolpmontering för fasta dome-kameror, 1,5″, NPS-gänga
Axis T91B67 stolpfäste för fasta dome-kameror med 1.5″ NPS-gänga. För 65-165 mm stolpar, IK10 & NEMA 4X.
Insektsäker kabeldragning.
Rostfria band ingår.
1155,20 kr 1604,00 kr
AXIS T91B67 Stolpmontering för fasta dome-kameror, 1,5″, NPS-gänga
| Begränsad garanti | 3 år |
|---|---|
| Bredd | 13.4 cm |
| Djup | 25.2 cm |
| Enheter som stöds | Network Camera |
| Färg | |
| Höjd | 19.4 cm |
| Kategori | Videoövervakning |
| Max lastkapacitet | 15kg |
| Miljövänlig | Yes |
| Produktnamn | AXIS T91B67 POLE MOUNT 65-165MM |
| Produkttyp | Mounts |
| Vikt | 1.2kg |
| CE-märkning | Out of Scope |
| Produktmodell | T91B67 |
| Tillverkare | Axis Communications |
| Tillverkarens art.nr | 01473-001 |
| Tillverkarens Webbadress | |
| Tillverkningsland | CN |
| Varumärke | Axis Communications |
| Varumärke/Fabrikat |
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







There are no reviews yet.